Skip to main content

Prodüksiyon

Sektörün fark yaratan işletmelerinden bir tanesi olmaya hazır mısınız? Gelin hep birlikte prodüksiyon süreci sizi nasıl daha önemli noktalara taşır daha yakından inceleyelim! Prodüksiyon hizmetleri dahilinde; reklam filmi prodüksiyonu, belgesel prodüksiyon, kamera çekim ve video düzenleme (editleme) gibi farklı yaklaşımlar öne çıkar. Her yaklaşımın kendine has özellikleri olduğunu vurgularken bu yaklaşımları profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Reklam filmleri: Artık Dijital medya için yapılan en kısa filmlerdir. Geçmişten bugüne TV dünyasındaki en verimli iletişim aracının reklam olduğu bir gerçektir. Aktaş medya ajansımız, sizlere en kaliteli görüntüyü ve teknolojik ekipmanlarımız ile reklamınızın yayınlanacağı Youtube, web siteleri, sosyal medya platformları, sinevizyon ve projeksiyon gösterimlerini görüntü formatına göre sizlere sunmaktadır. Ürünlerinizi, firmanızı, hizmetlerinizi tanıtmanın en etkileyici yolu reklam filmleridir. Ajansımızda, reklam çekimleriniz için senaryo, teknik ekipman, çekim hizmetleri, post prodüksiyon hizmetleri, dijital kurgu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tanıtım Filmi

Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini artırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolarla en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir. Sizin hedef kitlenize göre tanıtım filminizi belirliyor ve müşterilerinize hikayenizi başarılı bir şekilde iletmenizi sağlıyoruz. Hayalinizdeki tanıtım filminizi en ince detaylı çekimlerle istenen kriterlere göre, sizler için en iyi şekilde profesyonel ekibimizle birlikte planlıyor ve faaliyete geçiriyoruz.

Animasyon Filmi

“Siz hayal ediyorsunuz biz gerçekleştiriyoruz”

Aktaş Medya olarak her konuda yaratıcı ve özgün animasyonlar hazırlayarak akıllarda kalıcı olmanızı sağlıyoruz. Alanlarında uzman kişilerden oluşan deneyimli ve yaratıcı ekibimizle, animasyon filminiz için alınan brief doğrultusunda bir konsept geliştirip, geliştirilen içerik doğrultusunda filmde seslendirme olacaksa veya motion grafik videosunda yazılar yer alacaksa, metin yazarları tamamen hedef kitleye uygun olacak şekilde cümleler tasarlayarak seslendirme veya video metni oluşturuyoruz.

Animasyon Çeşitlerimiz

İki Boyutlu (2D) Animasyon, Whiteboard Animation (Beyaztahta Animasyonu), İki Buçuk Boyutlu (2.5D) Animasyon, Hareketli Grafikler (Motion Graphics), Hareketli Çizgi Roman (Motion Comics), Üç boyutlu (3D/CGI) Animasyon, Stop-Motion (Anlık Görüntü) Animasyon.

Drone (Hava) Çekimleri

“Kanatlarımızın altında oldukça emin ellerdesiniz”

4K çekim kalitesinde üretilen görüntülerimizi, Reklam, Tanıtım veya Belgesel filmlerine göre ihtiyaclarınızın analizini yapıyor; Sinema, inşaat, düğün, otomotiv, konser, arkeoloji kazıları, sosyal aktiviteler, tarihi mekanlar, havadan araç takibi, tren, metro, otobüs, bisiklet, motor çekimleri, havadan karayolu çekimi, otoyol, köprü, kavşak, havaalanı, otobüs terminalleri gibi noktalarda doğru sonuç alabileceğiniz şekilde ekibimizi görevlendiriyoruz.

Sosyal Medya Videoları

Sosyal medya videoları; Markaların bilinirliğini yükselterek, sürdürebilmeleri veya güçlü pozisyonlarını riske atmamaları açısından iletişim stratejilerine ilave ettikleri bir iletişim şeklidir.

Markanızın; kampanyalarını, indirimlerini, fırsatlarını, etkinliklerini, yeni ürün veya hizmetlerini de sosyal medya videosu kullanarak yayıp, marka bilinirliği ve prestiji için hedef kitlenize daha hızlı ulaşmanıza imkân sağlıyoruz.

KÜÇÜK DETAYLAR BÜYÜK FARK OLUŞTURUR.

AKTAŞ MEDYA İLE BÜYÜK FARKLAR OLUŞTURMAYA
HAZIR MISINIZ ?