Skip to main content

Hakkımızda

Aktaş Medya olarak; Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin her türlü tasarım, yazılım ve iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözmek ve maksimum müşteri memnuniyeti yaratmak üzerine odaklanmış, sizlerin isteklerini doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirip, rakiplerinden ayrıştırmak, her müşterimize özel çözümler ve stratejiler üretmek, müşterimizin pazar payını artırabilmek tüm çalışmalarımızın odak noktasıdır.

Bu doğrultuda ezber tasarımları ve planları uygulamıyor, her bir müşterimiz için ‘Özel çözüm planları ve stratejileri’ geliştiriyoruz. Danışmanlık vermiş olduğumuz her bir müşterimiz bizim için son derece kıymetli ve her birinin marka kimliklerine uygun olabilecek iletişim tonunda çalışıyor olmamız, reklam yatırımlarından en iyi sonuçları almalarını sağlamamız “En belirgin ve temel farkımızdır.”

2018 yılından bu yana sektördeyiz!

Kreatif dijitalizm mottomuzla dijital mecralarda, markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katıyoruz. Tutkuyla bağlı olduğumuz markalarımız için dijital çözümler tasarlayıp geliştiriyoruz.

Yetenekli ve dijitale gönülden bağlı uzman ekibimiz ile ses getiren dijital projeler üretiyoruz. Mutlak verimlilik ve özenli ekip çalışması, ajansımızın çalışma modelinin temelini oluşturuyor. Hizmet verdiğimiz her markanın ihtiyaçlarına uygun ayrı stratejiler geliştirerek dijital ve sosyal medya iletişim planı sunuyoruz.

Neden Aktaş Medya?

‘Aktaş Medya’ ismini koyarken çok düşündük. Yaptığımız iş, kullandığımız teknoloji, program, yaratıcılık… vs. içerisinde o kadar çok parça barındırırken müşterilerimize mükemmel bir bütün sunuyoruz.

Aynı ‘Aktaş’ kelimesinin anlamı gibi ‘Aktaş’; ‘Değerli Lüle taşı’ ve ‘Birçok derde deva’ anlamına gelmektedir. Biz de ‘Aktaş Medya’ olarak sizin dijital platformdaki devanız olmaya gelmeye geldik.