Skip to main content

Kreatif Tasarımlar

Müşterimizin itibarını, fikrini, ürününü, konumunu veya başarısını olumlu bir şekilde yansıtan bir hikaye geliştiriyoruz. Ajansımızın PR profesyonellerini hikaye anlatıcıları olarak düşünebilirsiniz. Öykülerinizi, markanıza özel hazırlıyor ve stratejik iletişim planlarıyla markanızın kamuoyu ve basın nezdinde olumlu bir imaj oluşturmasını sağlıyoruz.

Markanızın iletişim süreçlerinin tümünü titizlikle yürütüyoruz, mesaj dilini oluşturup nasıl sunulacağını belirliyoruz, doğru iletişim mecralarını sizin doğrultunuzda seçip hassasiyetle yaklaşıyoruz. Markanızın neyi, nasıl, hangi kanallarla, neden ve kime söylediği kısmını organize ediyoruz.

Medya ile ilişkilerden kriz yönetimine; itibar yönetiminden ürün tanıtım çalışmalarına kadar birçok süreci uygun iletişim stratejileri geliştirerek yönetiyoruz ve markanızın imajını güçlendiriyoruz. Basın bülteninizi oluşturuyoruz. Özel haber ve röportaj çalışmalarınızı yapıyoruz, TV (ulusal ve yerel kanallar ) ve radyo programlarında markanızı tanıtıyor ve yayımlanmasını sağlıyoruz. Bir markanın, basında yer alan yansımalarının çalışmalarını yapıyor, iletişim ve tarzını belirlemede sizlere yardımcı oluyoruz.

Kreatif Tasarımlar

Markanız için dikkat çekici, kolay hatırlanan ve benzersiz kreatif tasarımlar yaparak fark yaratıyoruz. Hazırlanan bu içerikleri reklam bütçeniz doğrultusunda yönetiyoruz. Ay içerisinde yaptığımız bütün çalışmaların sonucunu size raporluyoruz.

İçerik Planlaması

Kampanya kurguları, etkileşim gönderileri ve hikaye içerikleriyle paylaşımlarınızı planlıyoruz. Sosyal medya platformlarında markanızın büyümesi için ihtiyaçları tespit ediyor, hedef kitlenize göre iyileştirmeler ve yenilikler yaparak organik büyüme sağlıyoruz.

KÜÇÜK DETAYLAR BÜYÜK FARK OLUŞTURUR.

AKTAŞ MEDYA İLE BÜYÜK FARKLAR OLUŞTURMAYA
HAZIR MISINIZ ?