Skip to main content

Google Adwords Reklamları

İşletmenizi hedef kitlenize duyurmak, ilgili aramalarda ürün veya hizmetinizi hedef kitlenize ulaştırmak ve satış oranlarınızı artırmak için size yardımcı oluyoruz. Google reklam bilgilerimizle markanızı duyurabilir, hedef kitlenin doğrudan aramalarında ulaşabileceği iyi bir marka algısı oluşturuyoruz, satış oranlarınızı artırıp, bütçenizi gereksiz yere harcamadan verimli çalışmalar
gerçekleştiriyoruz.

Size, doğru Google reklam stratejilerini oluşturuyor ve sektöre yönelik Google Reklam Modelleri’ni kullanıyoruz. Rakipleriniz arasında öne çıkmanızı ve ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Google Ads hesap uzmanlarımız ile; Hesap kurulumu, anahtar kelimelerin belirlenmesi, olumsuzlukların belirlenmesi, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans ölçümlerinde sizlere yardımcı olarak çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Web sitenizi uygun maliyetlerle Google dostu olarak ön plana çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya platformlarının sunduğu gelişmiş hedefleme teknolojilerini kullanarak, yeni kullanıcılara ulaşmanızı ve web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar dokunmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya reklamlarınızı, ürün veya hizmetlerinizi tanıtarak web sitenize ziyaretçi çekmenin en uygun yollarını sizlere sunuyoruz. Doğru zamanda, doğru şekilde, doğru oranda yapılacak reklamlardan daha fazla verim alabilmenizi sağlıyoruz.

KÜÇÜK DETAYLAR BÜYÜK FARK OLUŞTURUR.

AKTAŞ MEDYA İLE BÜYÜK FARKLAR OLUŞTURMAYA
HAZIR MISINIZ ?