Skip to main content

Hizmetlerimiz

Günümüzde dijital medyanın gelişmesi ile sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişi ya da kurum sayısı her geçen gün artıyor. Siz ise aktif kullananların arasında değil misiniz? İşte tam olarak sizlere bu noktada ‘Aktaş Medya’ olarak, sosyal medyayı hem aktif kullananlar arasına alıyoruz hem de sosyal medyadaki gücünüzü göstermeniz için iş alanınıza göre sosyal medyada var edecek yolları sizlere sunuyoruz.

Markanızın tanınırlığı konusunda sosyal medya iletişim aracılığı ile insanların size rahat erişimde bulunmasını sağlıyoruz, aynı zamanda doğru hedef kitleye ulaşabilmesi ve sosyal medya kanalları üzerinden etkili iletişim sürdürebilmeleri için çalışıyoruz.

Markanızın dijital stratejisinin belirlenmesi, sosyal medya içerik ve reklam yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), web tasarım, video prodüksiyon gibi dijital mecralardaki tüm ihtiyaçları için uzman ekibimiz ve kreatif çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

“Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamayı en önemli amaç edinerek satış odaklı değil, ihtiyaca dayalı projeler üretmeye devam edeceğiz.”